22.02.2024

Reality Malacky – nová kancelária

Spoločnosť Reality Bratislava, s.r.o. otvorila začiatkom mája svoju ďalšiu pobočku. Nové zastúpenie spoločnosti sa nachádza priamo v centre mesta Malacky na Bernolákovej ulici.

Mesto Malacky, mesto Stupava, región celého Záhoria je lokalitou, ktorá svojou polohou a dostupnosťou je z hľadiska bývania a rekreácie v centre pozornosti nielen pre miestnych obyvateľov, ale hlavne pre Bratislavčanov a všetkých, ktorí prichádzajú do hlavného mesta, či už prechodne alebo na trvalo.

Reality v okrese Malacky a celkovo na Záhorí tvoria dôležitú súčasť širokej ponuky nehnuteľností realitnej kancelárie Reality Bratislava. Táto lokalita je zaujímavá hlavne rezidenčnými nehnuteľnosťami, či už sú to byty na predaj a prenájom, domy, chalupy alebo chaty na bývanie či rekreáciu, ale aj stavebné pozemky v mestách a priľahlých obciach.

Obchodné zastúpenie spoločnosti priamo v Malackách je snahou, aby služby realitnej kancelárie boli bližšie k samotným klientom, ktorí chcú výhodne predať, kúpiť či prenajať nehnuteľnosť v tomto regióne. Podrobnú ponuku všetkých nehnuteľností nájdete na webovej stránke Reality Malacky www.reality-malacky.sk

Spoločnosť Reality Bratislava, s.r.o. patrí medzi popredné realitné kancelárie so zameraním na región Západného Slovenska. Širokú ponuku spoločnosti tvoria rezidenčné aj komerčné reality na predaj a prenájom. Obchodné zastúpenie spoločnosti je v mestách Bratislava, Trnava, Malacky a Praha.

Ďalšie informácie nájdete na webových stránkach Reality Bratislava www.reality.ba alebo Byty Bratislava www.byty.ba

Napíšte komentár

Musíte byť prihlásený aby ste mohli napísať komentár.