25.02.2020

Projekt Reding Tower 2 skolaudujú v 3. štvrťroku 2012

Bratislava 19. mája (TASR) – Kolaudácia administratívneho projektu Reding Tower 2 sa uskutoční počas 3. štvrťroka 2012. Na bratislavský trh prinesie približne 7000 m2 celkovej prenajímateľnej plochy. “Náklady na výstavbu bloku A, spolu s parkovacím domom, predstavujú 9,5 milióna eur,” uviedla spoločnosť YIT Reding, ktorá je developérom projektu.

foto: redingtower2.sk

Spoločnosť sa rozhodla vybudovať nový kancelársky objekt ako pokračovanie predošlého projektu Reding Tower 1. Koncept tak nadväzuje na líniu veže, ktorá je umiestnená kolmo na os Račianskej ulice. V priestoroch budovy sa pre budúcich nájomcov plánujú prenajímateľné jednotky vo výmerách od 150 do 6400 m2.

Podľa developérskej spoločnosti je projekt, vďaka svojej polohe na okraji Bratislavy, alternatívou ku administratívnym budovám v centre hlavného mesta. “Lokalita poskytuje optimálne možnosti pre tých, ktorí cestujú do Bratislavy v ranných špičkách zo spádovej oblasti pod Karpatmi, teda v smere z Pezinka a Modry,” informoval riaditeľ pre developerské projekty a člen predstavenstva spoločnosti YIT Reding Milan Murcko.

Napíšte komentár

Musíte byť prihlásený aby ste mohli napísať komentár.